Panele fotowoltaiczne Łódź

Panele fotowoltaiczne pozyskują energię z promieniowania słonecznego i zamieniają ją na energię elektryczną. Wytworzony w fotowoltaice stały prąd przepływa następnie przez inwerter i przekształca się w prąd zmienny. To prosty i ekologiczny sposób na pozyskanie darmowej i niemal nieograniczonej energii ze słońca, którą można przeznaczać na bieżące potrzeby energetyczne. Panele fotowoltaiczne nie emitują hałasu, a wytwarzana przez nie energia jest wolna od jakichkolwiek szkodliwych substancji.

Montaż paneli to znacznie bardziej opłacalna inwestycja, niż korzystanie z usług lokalnych czy krajowych dostawców energii, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę rosnące z roku na rok ceny prądu. Decydując się na instalację paneli fotowoltaicznych zyskują Państwo niezależność energetyczną, dbając jednocześnie o środowisko naturalne. To rozwiązania praktycznie bezobsługowe, które nie wymagają konserwacji i działają przez cały rok. Można je zamontować nie tylko na dachu, ale również na gruncie.

Jeśli masz pytania, chcesz uzyskać dodatkowych informacji bądź zamówić bezpłatną wycenę. Zapraszamy do kontaktu!

Oferujemy panele fotowoltaiczne

Moduł monokrystaliczny PREMIUM Selfa

Moduł monokrystaliczny PREMIUM seria SV120M o mocy 330Wp

Moduły monokrystaliczne firmy Selfa PREMIUM posiadają najwyższą wydajność wynikającą z połączenia technologii „half-cut” oraz ogniw PERC, przy zachowaniu najwyższych parametrów wytrzymałości mechanicznej. Moduły serii SV120M  testowane są na oddziaływanie mgły solnej, amoniaku oraz pyłów.
Moduły fotowoltaiczne produkowane są w dodatniej tolerancji mocy i posiadają w standardzie 25-letnią gwarancję producenta z możliwością przedłużenia do 30 lat.

Więcej informacji na temat technologii „Half-cut” znajdziesz tutaj.

Polskie panele fotowoltaiczne Selfa

Moduł monokrystaliczny PREMIUM seria SV120M o mocy 360-370Wp

Nowe moduły monokrystaliczne PREMIUM produkcji Selfa posiadają najwyższą wydajność dzięki połączeniu technologii „half-cut”, ogniw PERC, oraz 9 BUSBAR! Moduły z serii SV120M  testowane są na oddziaływanie mgły solnej, amoniaku oraz pyłów.
Produkcja odbywa się w dodatniej tolerancji mocy. Moduły posiadają 25-letnią gwarancją w standardzie z możliwością przedłużenia do 30 lat.

Dostępność już od września / października 2020 r.

Więcej informacji na temat technologii „Half-cut” znajdziesz tutaj.

Polskie panele fotowoltaiczne Selfa
Moduł monokrystaliczny PREMIUM Selfa
Polskie panele fotowoltaiczne Selfa Full Black 300W

Panele fotowoltaiczne Full Black Selfa 300W

Monokrystaliczny panel fotowoltaiczny o mocy 300W firmy SELFA, produkt polski, FULL BLACK, 12 lat gwarancji na wady ukryte, 25 lat gwarancji na liniowy spadek mocy.

Polskie panele fotowoltaiczne Selfa

Panele fotowoltaiczne Łódź – dlaczego my?

W NNF Energy montujemy najwyższej jakości panele fotowoltaiczne – Łódź to obszar naszej działalności, ale instalacje wykonujemy także na terenie całego województwa łódzkiego.

Oferujemy bezpłatną konsultację oraz wycenę, na podstawie których jesteśmy w stanie ustalić, jakie są Państwa potrzeby, oraz przedstawić wstępny projekt proponowanej przez nas instalacji.

Jeżeli chcą Państwo zamontować panele fotowoltaiczne w Łodzi lub okolicach, zapraszamy do kontaktu. Pomożemy w doborze optymalnych rozwiązań.

Sprzedaż ratalna z możliwością kredytowania
do 10 lat, również na oświadczenie w Alior Bank

Alior Bank
Solar Edge
Selfa Panele fotowoltaiczne Łódź
SMA
Inwarmica
Sofar
Fronius
Red Snake