Pompy ciepła łódzkie

Pompy ciepła to nowoczesny system grzewczy, który zdobył dużą popularność wśród posiadaczy domów. W naszej ofercie znajdziesz sprzedaż pomp ciepła wraz z montażem. Oferujemy urządzenia sprawdzonych firm. Zapraszamy więc do kontaktu pod numerem 601 099 325

Pompy ciepła łódzkie

Pompy ciepła to nowoczesny system grzewczy, który zdobył dużą popularność wśród posiadaczy domów. W naszej ofercie znajdziesz sprzedaż pomp ciepła wraz z montażem. Oferujemy urządzenia sprawdzonych firm. Zadzwoń pod numer 601 099 325 i umów się na bezpłatną wycenę!

Pompy ciepła Łódź i woj. łódzkie

Pompy ciepła łódzkie, mazowieckie, świętokrzyskie. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia sprawdzonych firm, które możemy polecić z czystym sumieniem i które rekomendujemy. Pompy ciepła to obecnie jeden z najczęściej wybieranych sposobów ogrzewania domów.
Czym zatem są pompy ciepła? Pompa ciepła to urządzenie, które pozyskuje energię ze środowiska i oddaje ją następnie do domowej instalacji centralnego ogrzewania oraz wykorzystuje do podgrzania wody. Zatem jest to ekologiczne źródło ciepła pozyskujące do 75% energii z środowiska.

Pompy ciepła możemy podzielić na różne rodzaje. Są więc pompy ciepła powietrze-woda oraz pompa ciepła gruntowa. Przeznaczeniem pomp ciepła jest ogrzanie wody która następnie oddaje ciepło. Pompę ciepła można porównać do kotła gazowego lub zasilanego innym paliwem kopalnianym.

Różnica polega na tym, że w przypadku pompy ciepła energia pozyskiwana jest z otoczenia i częściowo z energii elektrycznej. Powoduje to, iż urządzenie jest bardziej przyjazne środowisku. Efektywność pompy ciepła łódzkie zależy od pozyskiwania energii ze środowiska. Przykładowo pompa ciepła powietrze-woda może pracować samodzielnie w temperaturach sięgających nawet -28°C.

Dużą zaletą pomp ciepła jest to że wymagają minimalnego zaangażowania. Na co dzień są bezobsługowe. Nie musimy posiadać miejsca na opał, nie potrzebujemy komina. Istnieje również możliwość uzyskania dofinansowania na zakup urządzenia.

Zadzwoń do nas 601 099 325 i zapytaj o dostępne modele oraz terminy realizacji. Pamiętaj! Pompy ciepła łódzkie, mazowieckie, świętokrzyskie kupisz z montażem w naszej firmie.

Pompy ciepła KAISAI

Pompy grzewcze KAISAI znajdą Państwo w naszej ofercie. KAISAI to nowoczesne produkty, które zapewniają komfort użytkowania. Uznawane są również za urządzenia innowacyjne technologicznie. Naszym zdaniem pompy ciepła KAISAI są godne rekomendacji.

Pompy ciepła KAISAI Split Arctic (KHA + KMK) posiadają 6 trybów pracy: Grzanie / Chłodzenie / C.W.U. / Grzanie + C.W.U. / Chodzenie + C.W.U. / AUTO. mają kompaktową i estetyczną konstrukcję. Co więcej? Protokół Modbus RTU, nowoczesny sterownik wbudowany w jednostkę wewnętrzną, obsługa dwóch obiegów grzewczych w standardzie, antykorozyjna powłoka lameli, obsługa przy użyciu sieci bezprzewodowej WiFi.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas pod numer 601 099 325

Pompy ciepła KAISAI
Pompy ciepła łódzkie

Pompa ciepła Łódź
Dlaczego NNF Energy?

  • Każde zlecenie oraz montaż dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań klienta.
  • Jesteśmy elastyczni, otwarci na sugestie oraz dostępni dla Państwa
  • Regularnie wymieniamy się doświadczeniami z innymi firmami, by podnosić swoje kwalifikacje.
  • Zaufanie klientów zyskujemy przez rzetelną, optymalną pracę oraz zadowolenie zleceniodawcy.
  • Oferujemy bezpłatną wycenę, wysoką jakość i profesjonalizm, stawiając na zadowolenie klienta.
  • Po rocznej eksploatacji gwarantujemy przegląd instalacji w ramach montażu (gdy klient zgłosi potrzebę).
Instalacje fotowoltaiczne na raty Alior Bank

Sprzedaż pomp ciepła łódzkie z możliwością kredytowania, również na oświadczenie w Alior Bank

FAQ

Co to są pompy ciepła?

Toggle content goes here, click edit button to change this text.

Czy pompy ciepła są bezpieczne?

Toggle content goes here, click edit button to change this text.

Jak sterować pompą ciepła?

Toggle content goes here, click edit button to change this text.

Ile pompy ciepła zużywają energii?

Toggle content goes here, click edit button to change this text.

Co wchodzi w skład pompy ciepła?

Toggle content goes here, click edit button to change this text.

Pompy ciepła Łódź i woj. łódzkie. Sprawdź gdzie jeszcze?

Toggle content goes here, click edit button to change this text.

Pompy ciepła łódzkie

Pompy ciepła Łódź

NNF Energy świadczy sprzedaż i usługi montażu grzejników na podczerwień oraz instalacji fotowoltaicznych na terenie województwa łódzkiego. Obsługujemy  między innymi miasta:

Zostaw kontakt, oddzwonimy