Inwertery Łódź

Inwerter do paneli fotowoltaicznych to jeden z najważniejszych elementów instalacji fotowoltaicznej. Jego głównym zadaniem jest zamiana prądu stałego DC, wyprodukowanego przez Twoje panele słoneczne, na prąd przemienny AC, który możesz wykorzystać w swoim domu, a nadwyżkę przesłać do sieci energetycznej.

Inwertery Łódź

Inwerter do paneli fotowoltaicznych to jeden z najważniejszych elementów instalacji fotowoltaicznej. Jego głównym zadaniem jest zamiana prądu stałego DC, wyprodukowanego przez Twoje panele słoneczne, na prąd przemienny AC, który możesz wykorzystać w swoim domu, a nadwyżkę przesłać do sieci energetycznej.

Inwertery do paneli fotowoltaicznych Łódź i woj. łódzkie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Nie wiesz jaki inwerter będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni? Zostaw to nam, jesteśmy specjalistami i pomożemy wybrać odpowiednie urządzenie. Zapraszamy do kontaktu!

Oferta inwerterów / falowników

Solar Edge Instalacje fotowoltaiczne łódzkie
Inwerter do paneli fotowoltaicznych SolarEdge

Inwertery Solar Edge

Firma z Izraela założona w 2006 r., jest producentem inwerterów PV stosowanych na całym świcie.

SolarEdge to zoptymalizowana technologia, która dzięki połączeniu falowników, optymalizatorów mocy oraz monitoringu daje maksymalną kontrolę nad instalacją fotowoltaiczną, większe zyski, a także zapewnia bezpieczeństwo.

Optymalizatory mocy SolarEdge zwiększają wydajność energetyczną systemów PV poprzez stałe śledzenie maksymalnego punktu mocy (MPPT) każdego modułu z osobna. Są niezawodne, zapewniając stałą kontrolę oraz bezpieczeństwo, a także niezwykle efektywne.

Efektywna platforma monitorowania zapewnia monitorowanie wydajności PV i zapewnienie wydajności poprzez natychmiastowe wykrywanie błędów i alarmów na poziomie modułu, łańcucha i systemu. Czujniki i nadajniki monitorujące są wbudowane w optymalizator mocy SolarEdge i falownik solarny, a dane pomiarowe są przesyłane przez zwykłe linie energetyczne.

Dostępny jest bezpłatny portal do monitorowania z dowolnego urządzenia, dzięki czemu minimalizowane jest ryzyko awarii oraz zmniejszane są koszty konserwacji.

Instalacje fotowoltaiczne łódź - SMA
Inwerter SMA

Inwertery SMA

Inwerter niemieckiej firmy, jednej z najstarszych i największych na rynku. SMA kilka lat temu przejęło Polską firmę produkującą elektronikę (teraz znaną jako SMA Magnetics), zatem inwertery posiadają części elektroniczne produkowane nad Wisłą.

SMA jest laureatem nagrody TOP PERFORMER* w testach niezawodności z 2019 r. za odporność inwerterów w pasywnym teście wytrzymałościowym. Warto dodać, że tylko dwa falowniki na świecie zdobyły wyróżnienie za ten test! Inwerter otrzymał też wyróżnienie w teście działania wobec pełnych cyklów temperatury, co oznacza, iż potrafi dostosować się do gwałtownych zmian temperatury i zachować bardzo wysoką wydajność.

Dodatkowe informacje

SMA zapewnia wsparcie dla klientów w języku polskim pod numerem +48 12 396 63 20. SMA  jest gwarantem Twojego sprzętu. Większość marek na świecie nie ma rozbudowanego w Polsce wsparcia na takim poziomie. 

*Ocena za rok 2019 podsumowuje wyniki testów organizacji PVEL z okresu 18 miesięcy w zakresie wydajności modułów, w tym cyrkulacji cieplnej, gorąca stałego, dynamicznego obciążenia mechanicznego i degradacji PID. 

Instalacje fotowoltaiczne na raty Alior Bank

Sprzedaż inwerterów Łódź i łódzkie z możliwością kredytowania, również na oświadczenie w Alior Bank

Inwertery Łódź

Dlaczego NNF Energy?

  • Każde zlecenie oraz montaż dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań klienta.
  • Jesteśmy elastyczni, otwarci na sugestie oraz dostępni dla Państwa
  • Regularnie wymieniamy się doświadczeniami z innymi firmami, by podnosić swoje kwalifikacje.
  • Zaufanie klientów zyskujemy przez rzetelną, optymalną pracę oraz zadowolenie zleceniodawcy.
  • Oferujemy bezpłatną wycenę, wysoką jakość i profesjonalizm, stawiając na zadowolenie klienta.
  • Po rocznej eksploatacji gwarantujemy przegląd instalacji w ramach montażu (gdy klient zgłosi potrzebę).

Inwertery Łódź

NNF Energy świadczy sprzedaż i usługi montażu inwerterów, falowników oraz instalacji fotowoltaicznych na terenie województwa łódzkiego. Obsługujemy  między innymi miasta:

Łódź
Piotrków Trybunalski
Pabianice
Tomaszów Mazowiecki
Bełchatów
Zgierz
Skierniewice
Konstantynów Łódzki

Radomsko
Kutno
Sieradz
Zduńska Wola
Łowicz
Wieluń
Aleksandrów Łódzki

Zostaw kontakt, oddzwonimy