Folie na podczerwień Łódź

Folie na podczerwień to nowoczesna i skuteczna alternatywa ogrzewania dla pomp ciepła i piecy na paliwo stałe.
System ten to same korzyści dla środowiska, oszczędności oraz zdrowia.
Folie tego producenta odróżnia ich budowa, ta cienka folia , złożona z włókien węglowych oraz karbonu zapewnia niemal 100% sprawności i efektywności jej działania. Nie posiadają żadnych drutów.
Ty wybierasz gdzie je montujemy: podłoga, ściany czy sufit.
Jest to proste, łatwe oraz tanie rozwiązanie, zapewniające pełne ogrzewanie Twojego domu.
Folie na podczerwień są niesamowicie wydajne, bezawaryjne oraz bezobsługowe. Równomiernie emitują ciepło w przeciwieństwie do działania ogrzewania tradycyjnego.

Dlaczego warto wybrać folie na podczerwień?

Ponieważ folie na podczerwień są przyjazne alergikom, optymalizują wilgotność, a kurz nie unosi się. Powietrze jest lekkie, co daje idealny komfort. W nowo wybudowanych budynkach nie trzeba budować komina i kotłowni, dzięki czemu powiększasz metraż swojego domu oraz redukujesz koszty budowy.

W połączeniu z fotowoltaiką obniży koszty ogrzewania do zera. Koszt inwestycji wraz z fotowoltaiką zwraca się po około 3-5 latach. Po czym możesz korzystać z ogrzewania nie generując żadnych dodatkowych kosztów. System grzewczy na podczerwień jest niezawodny, dzięki temu możesz być pewien, że ta forma ogrzewania będzie Ci służyła przez wiele lat.

Pamiętaj, że jest to system bardzo bezpieczny dla Twojej rodziny. Spełnia także wymogi zgodnie z ustawą o OZE. Skorzystaj z energii słonecznej, dbając o środowisko i bądź niezależny. Co jest ogromną zaletą folii? Sterowanie telefonem na odległość z dokładnością do 0,1*C, co daje dodatkową oszczędność nawet do 20 procent.

Działamy głównie na terenie województwa łódzkiego, ale jesteśmy elastyczni. Zadzwoń i umów się na bezpłatne doradztwo, wycenę oraz pomiar.

Promieniowanie podczerwone jako źródło ogrzewania

Promieniowanie podczerwone stosowane jest od dawna w lecznictwie. Najbardziej znanym źródłem jest Słońce. Także zwierzęta pod pewnymi warunkami emitują promienie podczerwone.

Jednym z atutów ogrzewania pomieszczeń promieniami podczerwieni jest emisja anionów (jon o ładunku ujemnym), które neutralizują (usuwają) kurz a także zapobiegają rozwojowi bakterii i wirusów.

Folia na podczerwień Łódź – dlaczego my?

  • Każde zlecenie oraz montaż dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań klienta.
  • Jesteśmy elastyczni, otwarci na sugestie oraz dostępni dla Państwa
  • Regularnie wymieniamy się doświadczeniami z innymi firmami, by podnosić swoje kwalifikacje.
  • Zaufanie klientów zyskujemy przez rzetelną, optymalną pracę oraz zadowolenie zleceniodawcy.
  • Oferujemy bezpłatną wycenę, wysoką jakość i profesjonalizm, stawiając na zadowolenie klienta.
  • Po rocznej eksploatacji gwarantujemy przegląd instalacji w ramach montażu (kiedy klient zgłosi się).

Sprzedaż ratalna z możliwością kredytowania
do 10 lat, również na oświadczenie w Alior Bank

Alior Bank