Folie na podczerwień Łódź

Folie grzewcze na podczerwień to prosty i wydajny system ogrzewania płaszczyznowego, który można wykorzystać na podłodze, ścianie i suficie. Stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych rozwiązań grzewczych, zwłaszcza pod kątem oszczędności i bezpieczeństwa użytkowania. Charakteryzuje je szybkość montażu, trwałość, równa powierzchnia i wysoki komfort cieplny. Wykazują odporność na wilgoć i czynniki zewnętrzne, zapewniają szybkie i równomierne nagrzewanie, są także energooszczędne i ekologiczne. Zastosowanie tego rodzaju ogrzewania jest wskazane przede wszystkim w przypadku alergików – folie na podczerwień nie powodują nadmiernego ruchu powietrza, nie prowadząc tym samym do unoszenia się kurzu i roztoczy. Ogrzewanie podczerwienią działa bezobsługowo i jest przyjazne środowisku naturalnemu – to bezemisyjny system zgodny ze wszystkimi wymogami ekologicznymi.

Promieniowanie podczerwone jako źródło ogrzewania

Promieniowanie podczerwone stosowane jest od dawna w lecznictwie. Najbardziej znanym źródłem jest Słońce. Także zwierzęta pod pewnymi warunkami emitują promienie podczerwone.

Jednym z atutów ogrzewania pomieszczeń promieniami podczerwieni jest emisja anionów (jon o ładunku ujemnym), które neutralizują (usuwają) kurz a także zapobiegają rozwojowi bakterii i wirusów.

Folia na podczerwień Łódź – dlaczego my?

  • Każde zlecenie oraz montaż dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań klienta.
  • Jesteśmy elastyczni, otwarci na sugestie oraz dostępni dla Państwa
  • Regularnie wymieniamy się doświadczeniami z innymi firmami, by podnosić swoje kwalifikacje.
  • Zaufanie klientów zyskujemy przez rzetelną, optymalną pracę oraz zadowolenie zleceniodawcy.
  • Oferujemy bezpłatną wycenę, wysoką jakość i profesjonalizm, stawiając na zadowolenie klienta.
  • Po rocznej eksploatacji gwarantujemy przegląd instalacji w ramach montażu (kiedy klient zgłosi się).