Ogrzewanie na podczerwień Łódź

Specjalizujemy się w systemach grzewczych – klimatyzacji. W naszej ofercie znajdziesz, pompy ciepła, folie i maty grzewcze, grzejniki na podczerwień oraz klimatyzację sprawdzonych firm. Działamy na terenie województwa łódzkiego i miejscowości ościennych. Zadzwoń pod numer 601 099 325 i umów się na bezpłatną wycenę!

Ogrzewanie na podczerwień Łódź i klimatyzacja

Specjalizujemy się w systemach grzewczych – klimatyzacji. W naszej ofercie znajdziesz, pompy ciepła, folie i maty grzewcze, grzejniki na podczerwień oraz klimatyzację sprawdzonych firm. Działamy na terenie województwa łódzkiego i miejscowości ościennych.

Zadzwoń pod numer 601 099 325 i umów się na bezpłatną wycenę!

Ogrzewanie na podczerwień Łódź

System fotowoltaiczny pozwala obniżyć rachunki za prąd o około 90%. To daje z kolei dużą niezależność energetyczną i sprawia, że coraz więcej osób zastanawia się nad wdrożeniem rozwiązań, jakie oferuje fotowoltaika. Łódzkie województwo, podobnie jak większość regionów Polski, ma możliwość pozyskiwania bardzo korzystnych dotacji na instalacje fotowoltaiczne.

Jeżeli zastanawiają się Państwo nad zamontowaniem systemu pozwalającego uzyskiwać energię drzemiącą w słońcu i chcą dowiedzieć się, w jaki sposób uzyskać dofinansowanie w województwie łódzkim, zapraszamy do kontaktu.

Folie grzewcze Łódź

Folie grzewcze Łódź

Folie na podczerwień to nowoczesna i skuteczna alternatywa ogrzewania dla pomp ciepła i pieców na paliwo stałe.
Ciepło emitowane przez folie grzewcze w postaci podczerwieni.

Folie są odporne na wilgoć i czynniki zewnętrzne, maksymalnie bezpieczne i równomiernie rozprowadzają ciepło. Wykazują działanie terapeutyczne, nie imituje żadnych szkodliwych związków, będąc wybawieniem dla alergików (nie unosi się kurz, a wilgotność powietrza jest bardzo dobra).

Maty możemy umieścić pod panelami, parkietem czy na sufitach.

Grzejniki na podczerwień

Energooszczędny system grzewczy najnowszej technologii. Produkty, które Państwu oferujemy posiadają certyfikaty ważne w 120 krajach. Szklano-ceramiczne grzejniki na podczerwień mogą stanowić główne źródło ogrzewania domów, mieszkań, biur i innych pomieszczeń.

Grzejniki z technologią promieni podczerwieni są całkowicie bezpieczne.
W budowie grzejnika na podczerwień zastosowaliśmy najwyższej, jakości elementy, dzięki czemu charakteryzują się długą żywotnością (około 60 lat).

Oferujemy Państwu indywidualną wycenę, montaż, oraz serwis.

Grzejniki na podczerwień Łódź
Maty grzewcze Łódź

Maty grzewcze

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Kable grzejne

Kable grzejne stosowane są do ogrzewania podłogowego w domach, mieszkaniach, hotelach itd. jak również w biurach, urzędach, kościołach, szpitalach itd.). Przewody grzejne instalujemy w warstwie wylewki betonowej.

Posadzkę możemy wykończyć marmurem, gresem, płytkami, drewnem lub panelami.

Oferujemy Państwu indywidualną wycenę i montaż. Więcej informacji znajdą Państwo na podstronie dedykowanej kablom grzejnym.

Kable grzewcze Łódź